| anonim_4396 a întrebat:

Ce impresie va face Lady Gaga? una buna sau mai putin buna?

9 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Lady Gaga trebuie sa recunoastem ca are anumite melodii care sunt destul de bunein schimb pe cealalta parte cei drept intotdeauna a reprezentat simboluri sataniste, masonice sau orice alte culte care se ocupa cu aceste simboluri. Ea asa a atras foarte multe persoane prin vestimentatie la multe persoane anumite tinute sunt sigura ca li s-au parut exagerate.Simbolurile ei de multe ori semnifica puterea vrea puterea o are si pe unii dintre noi ne cucereste in mod inconstient prin simbluri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica ei nu-mi place deloc.
Pe o scara a bunei impresii de la 1 la 10 ii dau 4(ceea ce e mult) pentru ca hainele ei ma fac sa rad. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine e Lady Gaga?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

The Queen of Pop.

| AntoniaOrman a răspuns:

Una buna! Nota 1000000000000000000%

| gaby5995 a răspuns:

Una foarte proasta. Mai ales de cand am auzit ca este impotriva crestinismului si ca face baie in sange.

| demonangel37 a răspuns (pentru gaby5995):

Gaby nu trebuie sa auzi ci iti dai singur seama din simbolurile pe care le reda. 1 ochiul atotvazator puterea este nelipsit in majoritatea videoclipurilor si cum l simbilizeaza ea este simbol satanic, 2 tinutele anumite tinute exprima cate ceva tinuta cand apare ca o calugarita a intunericului desi era imbracata in alb acea costumatie are o cruce rosie care stim foarte bine ce simbolizeaza. sunt multe indicii din care sa iti dai seama tu singur/a nu sa auzi pe la colturihappy

| anonim_4396 explică (pentru gaby5995):

Baie in sange? Glumesti?
Si toate vedetele sunt sataniste(muzicieni, actori, sportivi, politicieni), nu doar Gaga.

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Normala
Eu sunt o fana a eilove struck
Imi place ca nu ii e frica de nimiclove struck

Si putin imi pasa, daca oamenii vor,, arunca cu rosii in mine,,oh go on