| RAY a întrebat:

Ce inaltime aveti? ce inaltime ati vrea sa aveti?

14 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am inaltimea pe care vreau sa o am.

| KillMePlease a răspuns:

Am 1.67... Si as vrea sa am... 1.70...Da'mai am tiimmp laughing Ehh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 18 ani și 1.74 și mi-ar plăcea să am 1.85. Dar sper ca până la 21 de ani să ajung să am măcar 1.80.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1,72 si as vrea sa am in jur de 1, 95. Tu cat ai/cat ai vrea sa ai RAY?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu 1,60 stiu ca baiat e extrem de aiurea, sincer as vrea macar un 1, 70

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Lasa, depinde si de varsta, poate mai ai timp sa cresti.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da in alta viata, am 25

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Wow, RAY, pe bune, ai 25!? Nu ma socheaza inaltimea pe care o ai ci varsta.Te credeam mai tanar. Oricum, nu fii trist, sunt fete foarte scunde carora nu li s-ar potrivi un hojmalau ca mine laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Am o problema cu inima asta a facut sa ma dezvolt asa, apoi parintii mei taicamiu arata foarte tanar si mama, soramea are 28 da parca are 18 ani e ceva genetic nu stiu,faza e ca numai pot creste decat prin operatie care da as face da n-am banii, m-am interesat numai pot creste e imposibil, lumea ma crede copil, imatur, femeile vb cu mine ca cu un copilas

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu...nu stiu cum as putea sa te ajut. Daca as fi milionar, zau ca ti-as da bani pentru afurisita aia de operatie dar din pacate nici eu nu am o situatie financiara excelenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.83
pai nu mi-ar fi parut rau sa am 1.90 dar am incetat sa mai cresc. nu e ca imi pare rau cu cat am.

am vazut ca vorbeai de operatie. am mai vazut idioti care se nenorocesc cu astfel de operatii. desigur nu pot stii prin ce treci, ca sa te duca mintea pana acolo, dar mi se pare aiurea.

| forthewicked a răspuns:

Am 1,63, dar aș vrea să am 1, 70.

| angalix a răspuns:

Am 1.76 m si imi place inaltimea mea.

| Alincacalin a răspuns:

Am 1,90 si as vrea 2, 20