| louise93 a întrebat:

Ce incepe cu p si se termina cu ula? (nu va ganditi la perversiuni)

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Chiar e nevoie să transformi şi "Știinţă/Filosofie" în bătaie de joc?

| harciog a răspuns (pentru NOname):

Stai linistita ca sint altele si altii mult mai periculosi in a transforma totul in deridere si asta dincolo de orice putere de a o demonstra.Dar nu trebuie sa-ti explic tocmai tie asta.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti toate cuvintele din limba romana care indeplinesc conditiile daca dai o cautare in dexonline.ro cu ***. Numai bine!

| trust24 a răspuns:

Peninsula

| etiu2k a răspuns:

Pensula,pendula,pelicula,particula... happy wtf!?

| etiu2k a răspuns:

Pensula,peninsula,pendula,pelicula,papula,pilula