| alexandruanghelghxt a întrebat:

Ce înseamnă când o fata vă pune breteaua de la sutien la mana făcându vă o brățară?
Ce semnificație are?

9 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Că și-o tras-o deja cu ăla și marchează locul la fel cum se pisa cânii pe copacii...că să știe alți ca acel copac este teritoriul lui, in cazul acesta iubitul este marcat de gagică 'sa
E un trend prostesc

| Hammurabi a răspuns:

Că vrea ca mâinile tale să înlocuiască sutienul. laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Are semnificația ca trebuie sa fugi cât mai ai timp laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă o glumă de prost gust.

| Jessica1235 a răspuns:

Întreb-o pe ea, ea sigur o să îți dea răspunsul corect

| Editocroci a răspuns:

Întreab-o pe ea. Eu una nu ştiu ce gândeşte. Dar este clar că e atrasă de tine.

| tasr123 a răspuns:

Trebuia sa tragi cu putere, ca sa scoti tot sutienul

| Larianiel a răspuns:

Clar nu vrea să îi citești povești. laughing

| teodorabju2 a răspuns:

Esti catelul ei laughing