| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat se baga in treaba unei fete sa o oblige sa renunte si apoi este in relatie cu fata care o copiaza?

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Proasta mai e si lumea asta.

| RKBlue a răspuns:

Ca e nesimtit?
Nu-i inteleg deloc pe unii baieti... (si asta o spune un baiat)

Singurul lucru pe care il stiu exact in legatura cu asta e ca nu trebuie sa te schimbi, sa iti distrugi fericirea sau sa faci ceva ce nu iti place pentru nimeni(decat daca te ajuta cumva si pe tine, caz in care trebuie doar sa te asiguri ca castigul e pe masura)