| E4454400 a întrebat:

Ce inseamna cind iti visezi iubitul de mai multe ori, cu o alta persoana.

Răspuns Câştigător
| Criss0934 a răspuns:

Asta zic si eu...iti este frica si esti super stresata din cauza asta.Iti zic din experienta, asa am facut si eu.

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Inseamna ca umbla in momentul ala cu alta. In niciun caz nu e asa, probabil ii porti tu grija cam mult.

| Fatamuntilor a răspuns:

Visele NU prea au relevanta
Ai suspiciuni ca te-ar insela? Cati ani aveti voi?

| Mayar a răspuns:

Inseamna ca faci parte din majoritate si esti un om normal. Studiile arata ca mai mult de jumatate din populatia globului viseaza ca il inseala jumatatea. Asa ca, data viitoare incearca sa nu o iei prea personal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. A fost doar un vis.

| Xpressurself a răspuns:

Ca ti-e frica sa nu ti-l ia alta

| Anna121 a răspuns:

Iti este teama sa nu-l pierzi, te gandesti zilnic cum ar fi daca el ar pleca de langa tine.

| Criss0934 a răspuns:

Probabil ca ti-e teama sa nu il pierzi.

| E4454400 explică (pentru Criss0934):

Nu stiu, deja de 2 luni visez una si aceiasi.

| Criss0934 a răspuns (pentru E4454400):

Asta zic si eu...iti este frica si esti super stresata din cauza asta.Iti zic din experienta, asa am facut si eu.