| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă fericirea pentru tine?

Ce te face fericit?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Fericirea o gasesc in ganduri si vise care devin realitate, in ceea ce detin in maini dimineata si noaptea.

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

O sticla de votca, ciocolata și mult sex.

| SilentRain a răspuns:

O stare de moment care apare foarte rar
Doar cateva persone si hobby-urile mele

| Hammurabi a răspuns:

Bunicul zicea : "Bă nepoate, fericirea e atunci când încă te mai trezești dimineața"
Deci, presupun că, contează cât de mult bei seara.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sunt o persoana vesela de fel, orice mic lucru ma face fericita, dar cel mai des prietenii, hobby-urile si productivitatea laughing.

| mentholinks a răspuns:

Am si uitat. Cam nimic in ultimul timp.

| LePotato a răspuns:

Cred ca e un subiect prea complex, si nu stiu daca sunt capabil sa raspund fancy acum.

Foarte pe scurt, nu stiu ce inseamna pentru mine..stiu doar ca sunt fericit atunci cand reusesc sa ii fac pe altii fericiti.

| Endoryus a răspuns:

Mi s-ar da ban daca as scrie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O stare de liniste.Clipa.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sunt fericit când socializez cu cei din jur.