| mariana7621 a întrebat:

Ce inseamna funda?Tot vad ca la unele intrebari spune ca da funda si habar n-am despre ce vorbesc!Ma puteti lamuri, va rog !

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Funda inseamna premiul pe care il acorzi rapunsului cel mai potrivit. E o fundita galbena in drepul raspunsului pe care scrie 1.Papapapapapapapapapa :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa acorzi cuiva funda sau fundita inseamna sa ii acorzi un premiu pentru un raspuns folositor adica sa dai click pe funda galbena din dreptul raspunsului.

| mariana7621 explică:

Multumesc!