| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna piesa. Adica atunci cand un baiat ii zice unei fete ca este piesa? Inseamna ca este buna, ca este piti sau ca este curva? E in sens pozitiv sau negativ? Ms anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Roxxxannna a răspuns:

Poate avea mai multe sensurioh go on nu neaparat te considera panarama. iti poate zice piesa cand esti superba sau piesa cand te joaca pe degete. happy are multe intelesuri, depinde de ceea ce are el in minte atunci.

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Inseamna ca respectivul baiat este un cocalar.

| Originalone a răspuns:

Sti...
Femeia este ca o piesa pe o tabla de sah ce se joaca barbati cu ele.
Adica un mic pion ce face tot cate un pas, dar noi barbati controlam tabla si facem ce vrem cu acel pion simplist.