| T0T a răspuns:

Cât de fake, și mie mai mult de 126. Oricum extrem de repetitivă logica întrebărilor. Ăsta nu e test iq, e mai mult la mișto.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Și normal că nu e în stare să îți dea o valoare mai mare de 126 pentru că până acolo are, sau pentru asta e făcut. Ia să faci un test specializat la un cabinet psihologic, ești foarte bun dacă obții 120. Oricum inteligența este relativă și un test iq nu va arăta niciodată competențele care te definesc. Inteligența este diferită de iq. Era un nene care afirma ceva de genul dar nu mai țin minte.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns:

Am pus la toate raspunsul: E (fara 5 intrebari la care am raspuns corect, ca apoi m-am plictisit) laughing Si mi-o iesit 80 laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Vezi-ti de treaba ta! laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

126 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mensa-romania.ro/testari-mensa/test-online/

Ba ce desteapta sunt...

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Cum...nu merge? Si eu care voiam sa ma laud cu inteligenta mea superioara de extraterestra. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu de cate ori ai facut testul?
m-am plictisit pe la 18 si le-am dat la nimereala. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Mincinosule.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Daca era usor luai peste 160 mai Einstein laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

L-as face iar...dar imi e lene.

| Meez a răspuns:

Mai jos de 75. B|

| p5ych0 a răspuns:

L-am facut acum mult timp...
http://i.imgur.com/f2OyfpZ.png