| Joker3134 a întrebat:

Ce joburi poți face de acasă?

Răspuns Câştigător
| summergirl345 a răspuns:

Programator/Full stack developer, Specialist în comunicare, Analist date, User Experience designer, Profesor online, Social Media Specialist, QA Tester, Traducător, Ecommerce manager, IT recruiter, Contabil, Reprezentant servicii clienți, Asistent virtual, Producător de articole handmade, Operator introducere date, Îngrijitor animale de companie, Culegator texte, Designer grafician, Meditator, Blogger, Operator call center, Scriitor, Editor, Agent asigurări etc.

Răspuns utilizator avertizat
| summergirl345 a răspuns (pentru Joker3134):

Cred că trebuie să te interesezi de pe net dacă vrei. Nu-s expertă și nu pot să îmi dau cu părerea.

Răspuns utilizator avertizat