| Bianca_5080 a întrebat:

Ce jocuri pot juca de ziua mea? Implinesc 11 ani si am invitati vreo 4 fete si 1 baiatbatting eyelashes deci ce jocuri pot sa ma joc tinand cont ca e si un baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Europolis...Scrabble...dansati, spuneti bancuri....La multi ani!

55 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Scrabble, Urmatroarea carte(fiecare copil isi alege o carte de ex eu imi aleg K si scot toti K din pachet si toti fac la fel, dupa amesteci cartile si dupa eu zic urmatoarea carte se urca pe pereti/sau orice altceva si cartea urmatoare... poate pica Q sau chiar tu si trebuie sa faceti obligatoriu porunca sau daca nu accepta scoateti cartea si ramane scoasa si ttot asa), dansati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa se joace pitite alergatea dansati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri de talente, jocul cu sticla(o invirti si copilul norocos il pupa pe sorbatorit)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Europoly e cel mai tare joc incearcal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti juca cu mingea cuci, inghetata.Fiecare sa treaca in fata pe rand si sa zica cate doua, trei bancuri sau de-a scoala dar sa nu crezi ca sa faceti exerciti sau asa ceva puteti desena puteti povesti ceva amuzant ce vi s-a intamplat. Poti juca ascunsea, leapsa pe animale e amuzant sa stii.si cam atat apropo si eu fac 11 ani acum in septembrie.La multi ani bianca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca, eu zic ca va puteti juca doctor au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar si provocare e un joc pentru fete si pentru baietiwinkingwinkingwinkingwinking ...deci poti juca sigur acest joc...scris de myky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansati cintati distrativa toti impreuna dar nu faceti sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca voua va placa sa conduceti puteti juca un joc fain cu masini sau il poti intreba si pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca, eu zic sa joci kiler predate(lasi in pachet un ca un Q si un A si cateva carti la nimereala! K=kiler Q=medic A=politist restul sunt oameni normali! kilerul poate face cu ochiu celor care vrea sa ii omoare! omul mort lasa cartea jos.doctorul poate salva omul respectiv iar politistu trebuie sa ghiceasca cine e kilerul)succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matele incalcite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te jocuri pentru fete mari de 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarar sau provocare, flori fete si baieti, sticluta etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucativa ce vor fetele apoi ce vrea acel baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu inplinesc 11 ani pe 29 decembrie si ma voi juca monopoli pool nu te supara frate etc.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati putea juca cartoful frige, pasarile zboara, portocalele, stop,
semaforul, casa saruturilor. Ultimul ar iesi bine daca o faci tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monopoli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Europolis dansati bancuri si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va place sa va jucati x si 0 cu hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri pentru fete si baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri cu personalitati si nu numai cu fete dar si cu baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bianka asa a fost si la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca poti juca in dark void

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca de unde esti? eu sunt ioana din bistrita si daca nu te confund cred ca ne cunoastem bunici ii am din ciceu giurgesti eu cred ca ai putea juca un joc de raspuns la intrebari distractive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar sa provocare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un joc distractiv si la multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Babaoarba, AscunseLIA, Prinselia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca avand in vedere ca este si 1 baiat va puteti juca sticla, fate-a scunselea, si daca ai monopoli si alte focuri pe tabla. Si sa stii ca si eu implinesc 11 ani luna asta pe 28.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic niste jocuri de stategie ca si alea sunt bune pentru fete