| Decebal a întrebat:

Ce le doriti dusmanilor vostri?

22 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nimicwinking Sa faca ce vor si cum vor.Pe mine una chiar nu ma intereseaza de ei happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ce imi doresc mie doresc si dusmanilor mei.

| Barajag a răspuns:

Sa fie sanatosi si sa devina mai buni decat sunt big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Se spune ca ''sa-ti iubesti aproapele tau si sa-ti urasti dusmanul tau ''. Faceti bine celor care va urasc, rugati-va pentru cei care va asupresc si va prigonesc. Ei cauta sa va distruga, voi in schimb doriti-le binele. Dusmani sunt la tot pasul prea putini va doresc necazul multi se dau prieteni cu tine chiar daca nu le convine.

| juniper a răspuns:

Sa se duca pe alta planeta sau sa se arunce in lava laughing

| Aliyaa a răspuns:

Ce mi doresc si ei mie

| alecs871 a răspuns:

Citez din Parazitii:
"Dusmanii mei sa castige cat castiga tata
Si sa gandeasca cat copiii de bani gata."

| ÅñdRa a răspuns:

Tot binele din lume
rolling on the floor)

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Nu pot sa le doresc nesanatatelaughing... le doresc sanate, ori cum ura strica asa ca...

| tim a răspuns:

Toate cele bune! ca Dumnezeu nu prea ai ajuta pe aia rai,

| poesia a răspuns:

Tot binele din lumelaughing

| kytyna a răspuns:

Toti au dusmani in ziua azi de la fatuca de 12 ani care crede ca e invidiata pana la baba de 70laughing. Mie una unu imi pasa decat de oamenii de care imi pasa.Am eu pacatele mele pe care sa mi le critic si's destule ca sa nu le mai judec si pe pe-ale altora.eu nu am dusmani si am alergie la termenul asta ''dusman''care e prea intalnit in scarboasele manele.

| ionoion a răspuns:

Sanatate si-o moarte usoara.

| anda1313 a răspuns:

Sa treaca prin ce am trecut eu, sa simta ceea ce am simtit eu. In special celor care ma judeca din diverse motive.

| adydassler a răspuns:

Nimic pentru ca are Cine sa-i pedepseascawinking

| Clauditza a răspuns:

"Visam ca mor dusmanii mei toti umar la umar
Fara casa - fara bani - fara masini - fara numar."

| loredana2012 a răspuns:

Sa ma invidieze in continuare

| NoNameToday a răspuns:

Sanatate

| marcelan25 a răspuns:

Eu am in momentul de fata un dusman de moarte si ii doresc sa i se intample la fel ce mi-a facut el mie, dar nu doar o data, ci repetata sa-i fie suferinta pana cand va trai.Niciodata sa nu mai aiba liniste in viata lui. Sa simta ceea ce am simtit si eu si sa planga cum am plans si eu, pana ce i se vor seca lacrimile. Imi pare rau, dar asta simt acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, efectiv nu ma intereseaza viata lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea perfect ca sa am dusmani laughing

| Alex_9506 a răspuns:

Mult ciment happy