| anonim_4396 a întrebat:

CE LUCRU SENZATIONAL DE IEFTIN TI-AI CUMPARAT DE bleack friday?

Mie mi-se pare cea mai mare teapa excrocherie manipulare santaj emotional batjocora bulangereala nesimtenie hotie prostie bleack friday

Nu am gasit nimic cu adevarat senzational de ieftin!
Toate lucrurile aveau preturile pe care le meritau.
SUNT DEZAMAGIT Nu am vazut nici macar sa fi existat Masini de spalat cu 300 ron, aparate foto cu 100 ron, tablete cu 100 ron, dorne cu 100 ron, biciclete cu 100 ron,
CEVA BUN SI SENZATIONAL DE IEFTIN
bleack friday este doar ocazia ca vanzatorii sa vanda marfa veche din stocuri ca sa aiba bani pentru a cumpara alta noua
in nici un caz nu o sa va dea o marfa fara sa aiba un profit macar de 300%
EU AM LUCRAT CA SI COORDONATOR ACTIVITATI SERVICE SI DIRECTOR TEHNIC PENTRU UN MARE LANT DE MAGAZINE IT
Stiti cat costa in china o placa de baza pe care voi dati si 200 euro, in china costa maxim 100 ron daca voi o cumparati cu 200 euro asa ca cei care vand tot felul de geci de piele ar putea de bleack friday sa le dea la 25% din pretul de zi cu zi.
Asta ar fi marea reducere
ca un produs sa nu mai fie vandut de 8 ori pretul ci doar dublu ca si pret.
Stiti cat costa o unitate optica in china 20 ron de bleack friday ar fi trebuit ca magazinele sa vi-o dea cu 30 ron
O geaca de piele de buna calitate in china costa 80 ron voi cu cat o cumparati de bleack friday?
O bicicleta costa undeva pana in 100 ron una buna rau de tot voi dati pe ea 800 ron de bleack friday

De ce nu face nimeni nici o reducere senzationala!?

Mie imi lasa un gust amar dezamagirea faptului ca vanzatorii vor sa isi bata joc de mine si sa imi vanda o tastatura cu 25 ron cand in zilele normale ea costa 24 ron iar acum am cumparat-o cu 25 ron si mi-a trecut pe bon ca ea costa 50 ron cand eu o vazusem cu 1 saptamana mai inainte cu 24 ron si acum zic ca mi-au facut reducere de la 50 ron la 25 ron
bleack friday mi-se pare o mare bataie de joc
Nu se gandesc si ei ca acesti oameni clienti sunt pana la urma clientii lor care ii ajuta sa scape de marfa pe care nu au reusit sa o vanda un an intreg care le aduce bani gheata ca sa poata sa aiba lichiditati cu care sa isi platesca urmatoarea marfa mai buna mai desteapta pe care o sa o vanda anul urmator
Doar putin respect cer si ii rog pe directorii marilor lanturi de magazine de mobila, inghetata, IT, constructii... sa scada urgent pretul macar la jumatate din cat il au in zilele normale
Pentru ca sunt sigur ca nu vor iesi in pierdere ci tot in castig dar un castig mai micut

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Se scrie *black.

| AtomiculXXX a răspuns:

Mi-am luat o tableta