| Lalysuka a întrebat:

Ce lucruri amuzante vi s-au intamplat la scoala?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

S-a trezit profesoara de franceza cu o flegma pe catreda rolling on the floor
o fata zicea,, hula'' si profesoara de civica : hula ia si tu un 2! rolling on the floor

| ydaa a răspuns:

Ahaa @xSp0nge si eu tot iarna si brusc ma trezesc cu un bulgare in cap de la un prost pe str eu credeam cai un strain si l-am ignorat am zis cai beat sau drogat unaa din doua
asa dupa ce sa vezi mai imii da unu eu nervoasa observ cai vecinu
ma ducc sal frec cu zapadaa fiind multaa zapada pe jos si avand mii de draci era un canal si pocc tampita de `yda( adica eu) cand am calcat bai nene cata cazatura mmiam loat si caini depe str radeau de mine noroc ca jumate din canalu ala era prin de zapada ca am cazut intr-un hal si se adunase toata strada da eu mandra ii zic lu vecinu auzi ma gauramai marenu faceailaughing sti cat radeam laughing si pan la urma numam lasat si l-am tras cu mine acolo eraam super udaa daa era asa de penibil incat nicinumamai consumam radeam in prostie

| xSp0nge a răspuns:

Paiilaughing Nici nu mai vreau sămi amintesclaughing Bine să incep.Mergeam la scoală(anul trecut)Era iarna. M-am gandit.Hai să ma dau si eu pe ghetă sa vad cum e! Si ce credeti. mă impinge prostu de verisorumio si cad pe burtălaughing. Eram toată udaalaughing A trebuit sa merg acasă sa ma schimb!laughing Noroc ca eram aparoape de scoalălaughing

| Mufiiinel a răspuns:

Lol laughing odata a intrat un tip cu o masca verde care a luat pe sus un coleg pitic laughing