| ThinkPink a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante lucruri care s-au intamplat la voi in clasa?

Răspuns Câştigător
| Zuzy a răspuns:

Eram la ora de romana.
Unde nici pss nu se audelaughing.
Am doi colegi super tanmpiti. si stau in spatele meu. ei bine, eram in ora dna ne preda. si ce se gandeste unu dintre ei. vechea si de prost gust poanta cu sireturile. se baga sub banca ajunge intre picioarele mele. la care eu ma uitam oribilata cum se misca scaunu` cu mine si incep sa urlu ca din gur adin sarpe. toata lmea s. a speriat si colegu` ala anul` asta dupa ce ne amintim de faza imi zice: Multumesc! Macar nu am ramas corigentrolling on the floor

La sunt bataile cu cornuri...
Apa...
Corp la corplaughing)))))
si glume in timpul orelor de tehno. istorie. franceza( cu diriga ).
Am o profa de muzica super de gasca. si am imi facut cu ea in clasa a 5-a. cand ne. a scos anul` asta la ascultare. un coleg de al meu se duce in fata si il intreaba cum te cheama si el : andreas... si face dna : Uu am avut si eu un iubit andreasrolling on the floor

tot la ora de muzica o colega ( Mirela) era ascultata. si intrebare dna : Ce e taraful? la care ea.: O trupa de manelistirolling on the floor...

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Oooo!
foarte multe.copii care cad de pe scaun, baieti care se uita la fundul profesoarei de fizica, bataia cu cornuri...si multe altele

azi de exemplu, in ora de istorie, un baiat a bagat iaurtul intr-o punga si se juca cu el rolling on the floor))

si mai sunt si replicile din,, in puii mei ''

| Xonia a răspuns:

Astazi m-am asezat pe picioarele colegului mei de bancalaughingsi am picat amandoi cu scaunul lui p spate.Au inceput toti sa rada de noi:d

Profu de chimie sa asezat in iaurt si nu a simntit, iar cand s-a ridicat am inceput toti sa radem si el nu stia de ce.Cand i-am spus s-a suparat si a plecat.Tot el, dar la alta ora de a lui sa asezat in spatele meu si era guma pe banca si i sa lipit de mana

Profei de engleza i s-a rupt fusta

Profei de tehno i-au dat cu buretele in fata(din greseala) si s-a dus la director.
Se jucau volei cu penarul unei colege si a zburat pe geamlaughingde la etajul 2
Un geam de termopan spart.Inca nu se stie cine(upsss eu am fost)

Ne cerem voie unul dupa altul la wc.La ora de istorie avem unu` batran si ne lasa la baie.Si neam cerut voie la baie pe rand, pana mai ramasesera 3 copii in clasa, restul erau pe hol"cica"la baie.

COlegul meu de banca a zis ca ia picat pixul si eu aveam adidasi in picioare cu siret.Si sa aplecat si eu eram atenta la lectie si mia desfacut sireturile si ma legat de bancalaughing
Ce m-am batut cu el dupa ce m-am dezlegatlaughing
Si multe altelelaughing

| dαɴЗ a răspuns:

Pai sunt cateva:

1#Odata lipsea profa la engleza, era balamuk p'acolo laughingunu se urca p tabla, altu ca prostu baga lipici'n gura laughing, unu muta birou lu doamna nu stiu c facea laughing

2#Craciunul trecut ne bateam noi cu zapada in curtea scolii, si cica ii dau eu la unu(trecea profu p'acolo) si ii ajunge la prof direct'n scafarlie :-s laughing

3#Aveam noi un proiect la sch si cica doamna ma scoate in fata, si zice :
-Daniel, spune te rog
-Ce sa spun?
-Proiectul sau 4!
-Mai bine 4 ca la proiect n-am invatat...

Cam atat laughing

| ஐNoNameஐ a răspuns:

Pai la mine copiii se lovesc cu capul de tabla, se calaresc, se bat, isi arunca caietele la gunoi, sparg usi, ei m-ai dau in profa. Cel mai amuzant lucru mi s-a parut cand un baiat a turnat iaurt in capul la altul!big grinrolling on the floorlaughingEste nebunie in clasa mea.

| Zuzy a răspuns:

Am aruncat penarul unei colege la gunoi si a venit femeia de serviciu si l. a luat in sacii menajerirolling on the floor

| Iullyka_7527 a răspuns:

Pai foarte recent. ne bateam cu cornuri si orce gaseam. si zice o fata:Ba gata. gluma e gluma da nu mai dati in Elenalaughing. si buff un corn in cap fix cant vorbea...Sau am o profesoara de mate. si la mine in clasa era un baiat mai nebun. da a ramas repetent etc. si in aVa. intra profa de mate in clasa. si baiatul ala de dupa soba "bauuuu"cu o masca pe fata. si cand ii da profa o palma ii sare masca. si multe altelelaughing)

| llucixxl a răspuns:

Când am făcut cârnați în sobă.

| Alekzandra a răspuns:

Doamne ce este la noooii laughing. Odata a incerat unu sa agate harta la geografie de bara aia de deasupra tablei si brusc i-a cazut bara si harta in cap laughing, radeam cu lacrimi.

Sau avem unu in clasa foarte, foarte gras(in a cincea avea 75 KG)si s-a dus la baie in ora de mate(profa e destul de acra)si numai venea si profa a trimis un baiat dupa el si era blocat in toaleta si a venit cu chilotii dati jos in clasa si a strigat:"NU SUNT GAY" si profa i-a pus 2 in catalog laughing.

Sau intr-o zi am pus sapun pe clanta pentru o colega si a intrat inspectia in clasa laughing. Femeia din comisie a inceput sa tipe.

Intr-o zi a alunecat profa de romana si un coleg de al nostru s-a dus la ea si i-a zis:"respiratie gura la gura sau masaj cardiac?"

Bataile cu cornuri, radiere sau cutii de lapte desfacute sunt zilnice. Apropo de asta, noi deschidem cutii de lapte si le aruncam in altii(de asta tot timpul suntem plini de lapte si iaurt in ore si tine cont ca suntem din Galati, traim la bloc/casa in zona importanta si nu suntem prosti sau fara creier)si chiar atunci intra profu de fizica care e extrem de dur si i-a aruncat una cu lapte fix in fata laughing. Dupaia a pus-o sa-l curete.rolling on the floor.

Si multe altele... XOXO.

| GeOrGyGyO a răspuns:

DE halloween noi ne-am pus o fantoma facuta cu un cerceaf si o minge si am agatat-o de tavan in ora de fizica noi nu i-am zis la profa ca ne-am facut fantoma si cat ii ia de mica cu 5 cm mai inalta ca noi ajunge sub fantoma si cand se uita in sus incepe sa urle toti profesori o venit la noi ca ce so intamplat noi pe jos de ras laughing da nici nu ne-a dat un doi ca a zis ca a fost un aranjament frumos de halloweenhappy
sau:
eram in ora de muzica inainte sa vine profu avem un prof gras da-i bun ne putem juca carti cu el in ultimele saptamania de primul semestru ne-am jucat carti cu el anul trecut asa da sa revenim si ne bateam cu cornuri si o colega(sanda) tot striga sa stam cuminti la care eu arunc cu un corn in ea exact cand se intoarce catre mine si daca nu-si inchidea gura direct in gura il bagalaughing)))))
dapoi de sf gheorge ca eu si o colega ne numim georgiana toate am fo ude sa nu va mai spun de tavalili in zapada dapo-i batai cu bulgari si cate si mai catelaughing))))dapoi legari de scaune sin cand trebuie sa ne ridicam de pe scaune sa salutam profi si sa mergem in pauza luam si scaunele cu noilaughing dapoi rasete de colegi cu diriga laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pooii.azi la noy in kls a vnt un "koleg" nowlaughing numai ca ...acest asa zis"koleg" era un sorikelrolling on the floor sh eram la franceza sh fetele toate au inceput sa tine sh ne-am urcat pe bankilaughing iar baietii ne-au luat penarele sh au inceput sa alerge sorkelul prin klsrolling on the floor asta e...laughingrolling on the floor