| RAY a întrebat:

Ce lucruri noi ati mai invatat?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Că doar țânțarii femele(scuză-mi exprimarea bolovănoasă) se hrănesc cu sânge, pentru că au nevoie de hemoglobină pentru a-și dezvolta ovulele laughing

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa imi bag in femei? altfel ele ne trimit in sclavie camarade

| Freya1 a răspuns:

Ca tigani sunt ca si paduchii. Unde e unu sigur apar mai multi in scurt timp.

| HadesSs a răspuns:

Am invatat ca mai am multe de invatat.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Sa ma satisfac in timp ce beau bere cu ajutorul unui pai bagat in creier.

| RAY explică (pentru VALCUANDREI1994):

Wow dar stii ca creierul nu simte nimic nu?

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru RAY):

Simte cand doarme pe o canapea dotata cu umbrela conceputa de surubul decorticat.