| DJohnny a întrebat:

Ce ma enerveaza persoanele care isi raspund singuri la intrebarile de pe TPU

15 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Tu nu uraști persoanele care pun întrebări în răspunsuri? Eu nu le suport.

| DJohnny explică:

Nu stiu daca v-ati prins si stiu ca e stupid sa dezvalui pentru ca stric tot farmecul dar Eu am pus "intrebarea" si tot Eu am raspuns primul la ea smug

| suităr a răspuns:

Ăm...ochiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc cu ei insusi. Nu-i nimic rau in asta.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Și eu sunt așa filosofic de enervante laughing

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Neverwas):

Ce sa întâmplat?

| Neverwas a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Eu vorbesc des singura!
E acelasi lucru! crying

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Neverwas):

Toți o facem, vorbim cu sinele nostru interior pentru a-ne rezolva mai ușor problemele. Ce depresivă ești puppy dog eyes

P.S : Tu ai 16 ani sau memoria mea excelentă se înșeală? Cel puțin parcă ai zis asta o dată.

| Neverwas a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Da, am 16; memoria ta excelenta nu a gresit.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Neverwas):

Da ce bine acum pot dormi liniștit la noapte gândindu-mă cum să mai desenez fluturi fără să te sperie.

| Enanita a răspuns:

Nu mai spune! laughing)