| bibitza a întrebat:

Ce mai ziceti ca faceti?hee hee... eu m-am plictisit... sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt într-o continuă mișcare.
Nu mai cunosc sentimentul de plictisit.
Pa, pa.

34 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am terminat o cearta pe mess si acum am intrat sa vad ce mai faceti voi.big grin

| lia a răspuns:

Baietii cred ca s-au trezit cu fata la cearsaf astazi, au baut cam mult aseara rolling on the floor
Si eu sunt certata cu cinevahee hee tongue

| lia a răspuns:

S-a mutat petrecerea tongue
Eu mi-am revenit...cica rolling on the floor

| hândel a răspuns:

Eu am luat 20p din 26 la primul chestionar de reguli de circulatie desi habar n-am de circulatie si condus. \dancing \dancing I'm so happy! Inceputul zilei a fost un dezastru iar acum am parte numai de bucurii. Love u all guys love struck

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am intrat putin pe aici sa vad ce mai faceti, sunt cam in urma cu stirile laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Eu nu am timp... Dimineata servici si apoi doua trei drumuri cu lucruri sper casa cea noua... Deja sunt obosita la maxim si totusi nu pot far un pic de TPU

Shin
| Shin a răspuns:

Astept sa-mi termin treaba ca sa ajung acasa si sa vb cu cine ma astepta tongue
Shin

| Shin a răspuns:

@alinu stiu: nu pot sa spun... e secret... Shhhh
Shin tongue

| hashe86 a răspuns:

Alinu stiu
e atat de evident cu cine se vede shinhee hee

| Farcas a răspuns:

Eu ma uit pe natioanl tv, la copii contra parintzilaughing) Saracu copil se uita la reviste porno pe ascuns, sa nu-l prinda maica sarolling on the floor
Si eu ma plictisesc.imd ma pun in pat ca maine e o zi grea.big grin

| Ellena a răspuns:

Buna!
sa stii ca nu esti singura/singurul care se plictiseste...acelasi lucru il fac si eu, de fapt mai citesc pe TPU...
sper sa gasesti ceva de facut.
bye

| mircea a răspuns:

Daca fac ceva, nu prea zic. Sincer intreband : cum reusesti sa te plictisesti?

| Bianca_4346 a răspuns:

Cred ca multa lume s-au plictisit...eu una ma mai uitam pe la intrebarile de pe TPU.ro...:D...inainte sa descopar acest site minunat. faceam niste teste absolut haioase de pe www.prieteni.ro ...sunt chiar haioase si asa mai pierzi vremea...

| bibitza explică:

Am pus intrebarea si a disparut si plictiseala ca a venit al meu baiat pana la mine ca...se plictisisehee heesi ii se facuse dor de minebatting eyelashes. acum a plecat.

pai criticule am avut 2 saptamani ingrozitoare in care am invatat non-stop pentru bac.maine am ultima proba scrisa si nu mai am ce invata la ea asa ca ma plictisisem :d.

bro din cate am vazut eu si imi cer scuze daca nu am vazut bine cam de cateva zile esti intr-o continua cearta cu cineva big grin

| bibitza explică:

Cine te asteapta Shin smug?

| bibitza explică:

BRO crezi ca m-a deranjat sau a deranjat pe cineva ca ai fost tu certat de dragul impacarii poate...eu ador sa ma impac cu... cineva :X. dar nu e bine mereu mereu sa ne certam tongue

| bibitza explică:

Si ce urmeaza bizzare? vezi sa nu imi faci pofta de ceva... ca eu dorm singurik asta seara crying.

BRO te invat eu cum sa te impaci ...sunt experta big grin

Shin phbbbbt m-ai facut curioasa si m-ai lasat asa...si nu suport asta crying. pot sa te spun lui mami?big grin

| bibitza explică:

BRO nu te cunosc si nici nu iti cunosc viaata personala atat de bine incat sa te pot invata sa nu te mai certi...eu pana acum ceva timp eram f rasfatata si invatata sa tip, sa faca toata lumea ce zic eu... o rebela.cand l-am cunoscut pe el a inceput domesticirea laughing. acum ma gandesc de 2 ori inainte sa zic ceva si ma gandesc si la urmarile vorbelor mele.gandeste-te ca daca spui lucru' acela el/ea iti raspunde si incepeti cearta...cand nu iti convine ce auzi nu baga in seama, prefa-te ca ploua afara si astepti curcubeul big grin.si ceea ce merge la mine cand simt ca imi vin aia cu, cornitze incep sa numar... ajung cateodata si pe la 80-90 si persoana de lana mine turuie dar nu'i bai.cat despre impacari...vin ele din corasonu' nostru si stim noi ce sa facem si ce sa zicem ca sa impacam persoana respectiva...

| bibitza explică:

Asa facem si noi.ne ciondanim azi, ne ciondanim maine eee pai ziua urmatoare cand ne trezim avem dirigentie. cel mai frumos e sa va deschideti sufletul dupa o noapte...petrecuta impreuna :X, sa va tineti in brate si sa vorbiti in soapta desi simtiti ca numai voi sunteti pe lume.parca si uiti ca ati fost ciondaniti si zici ''am uitat''. o clipa frumoasa sterge 2 uratewinking... ce romantica sunt in seara astahee hee

| bibitza explică:

Am vazut ca nu a mai raspuns bizzare dar am zis sa nu spun si eu pe fata ca Shin este cel asteptat...sa fie sanatosi si sa se iubesca mult mult! casa de piatra si sa ne cheme la nuntahee hee

| bibitza explică:

Staudegeaba acum vin si eu laughing

| andreea89 a răspuns:

Eu ma joc. hai joaca-te cu mine:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum bine...ma pregatesc sa ma duc sa fac mancarehappy... dar tu de ce te plictisesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu se pare ca sint certat cu cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mumoasa si cum ai terminat-o, cu bine sau cura? Cum faci sa se termine bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept sa se intoarca cineva acasa tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h nu e asa, nu cearta continua, alterneaza certurile cu ompacarile. Sorry ca am postat, o sa fiu mai retinut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impacarile voiam sa spun, am tastat aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si a ajuns acasabatting eyelashes