| nykymyky a întrebat:

Ce faceti voi in timpul liber? Ziceti-mi si mie ca m-am plictisit. funda

Răspuns Câştigător
| xSorinaa a răspuns:

~ma plimb cu rolele
~merg la mall
~ies cu prietenii
~desenez
~cant la chitara
~fac pozeee
~ stau pe TPUbatting eyelashes
~mess
~partyhappy
~ies cu bicicleta
~ ma joc beiminton(nu stiu cum se scrie)
Funda?happy

6 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

1. Asculti muzica (elena ft dony-hot girls, miss mary-open, puya-vestul salbatic etc.)
2. Citesti o carte
3.Te uiti la televizor
etc.

| PetreConstanta a răspuns:

Stau pe tpu

| Plague a răspuns:

Joc tenis de masa, citesc, desenez, pictez, ascult muzica, ma joc pe calculator cu prietenii, vorbesc cu amici pe net, ies la plimbare prin oras/pe cris/prin padure, sculptez, ies cu bicicleta aiurea, ma joc cu cainele. Ai ce face, doar imaginatie sa ai...

| renee14 a răspuns:

Eu ma uit la anime-uri, citesc, dorm

| B3happy a răspuns:

Buna! Poti sa ma vizitezi cand vrei. stii unde stauwinking Pa!

| Nenumescovici00 a răspuns:

Mergi afara stai pe laptop te uiti la TV asculti muzica teme etc.