| UnBroken2016 a întrebat:

Ce melodie asculti in acest moment?

https://www.youtube.com/watch?v=WRAlNeOHI-g

21 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Mor, omg Skyrim... il ador :)

Asta ascult acum
https://www.youtube.com/watch?v=MOg8Cz9yfWg

Asta am ascultat mai devreme
https://www.youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI

| RainmakerX a răspuns (pentru UnBroken2016):

E smecher ost-ul happy

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 explică (pentru TrainRider):

Si o sa mai fie pana ma plictisesc

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 explică (pentru TrainRider):

Oooo da. Daca ai stii cate fete imi dau numarul lor in privat, mama mama.

| Odysea a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Bag1gUxuU0g

Imi place mult Lana Del Rey!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz o melodie care ma va da de gol ca sunt un gamer virgin care si-o trage doar cu starlete din filmele pentru adulti, in propria imaginatie.

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Nu trebuia sa te simti Krakila baiatule laughing.

| UnBroken2016 explică (pentru TrainRider):

Cred ca nu mai era bagat in seama si avea nevoie de atentie. Altfel nu vad ce ar face la intrebarea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TrainRider):

Tu care dintre sclaveti mai esti? Vezi ca asta cu medicocrii e marca mea inregistrata, v-am mai spus de atatea ori, macar cand vorbiti despre mine nu ma mai copiati. Nu ca as realiza eu cat de fazi si redusi sunteti, ca misterul asta l-am deslusit dupa primele 3 cuvinte din orice ati scris voi pe aici, dar macar de ochii lumii... Copiati si voi un anonim, macar in situatia asta. Dupa cum vezi sunt rezonabil, nu v-as cere niciodata sa va ganditi voi la o chestie inteligenta de capul vostru.

Ne auzim la urmatorul cont, e complicat cu furia infantila si prostia crasa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TrainRider):

Nu ma cred, sunt. Dar nu deasupra tutoror, doar a celor de teapa voastra.

xoxo

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 explică (pentru TrainRider):

Omul deja a gasit leacul pentru cancer si in timpul liber ajuta batranii. Ce stiu " aia ca noi".