| IoanaDeea24 a întrebat:

Ce mesaj random/ciudat îi pot trimite unui băiat cu care nu am mai vorbit de mult timp?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un salut (fără a fi ciudat!) e destul

| Furnicuta000 a răspuns:

Ii trimiti un link din ala de spam apoi ii scrii ca din greseala l-ai trimis la toata lista de prieteni si iti ceri scuze. Apoi ii spui "sper ca esti bine, ultimul mesaj a fost acum 100 ani". Daca intretine conversatia inseamna ca e interesat sa vb cu tine. Daca nu, il lasi in pace

| Lupică27 a răspuns:

Ba, tu esti ala de i-a dat lu' sorumea cu sutu in c o a i e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing