| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce meserie sau afacere sau arta va pasioneaza cel mai mult in viata?

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Tehnologia,tot ce e legat de it!

| RAY a răspuns:

Tehnologia,stiinta

| J0B0MAT a răspuns:

Pai..cam tot ce se incadreaza la arta.

| gemeni6226 a răspuns:

Mi-ar placea sa am magazinul meu, indiferent ce as vinde.Dar din pacate nu am bani asa ca lucrez la un patron.In tinerete mi-ar fi placut sa fiu farmacista dar nu am reusit la admitere.

| MrLucas a răspuns:

Mereu am visat sa fiu ori un artist desavarsit ori un om de stiinta.

| immaBeast a răspuns:

Dansul.

| salviaplath a răspuns:

Arta in general, desi prefer impresionismul, minimalismul si suprarealismul.Literatura la fel, in special filosofia.