| AvalohAlyn a întrebat:

Ce te pasioneaza? Pasiunea va fi si urmatoarea ta vocatie,meserie, profesie?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Soferia, sa conduc tirul toata ziua. Va fi meseria mea in curand. Plec cu cineva sa prind experienta apoi merg sigur cand va fi nevoie sau daca ma duc la alta firma.

| darrio2007 a răspuns:

Nu intotdeauna pasiune se potriveste cu realitatea.Din motive subiective.

| Gregory a răspuns:

Salut. Sunt pasionat de muzică, pictură, de tot ceea ce ține de latura artistică și de frumos, dar mai ales de spirtitualitatea teologică. Admir și desfășor cu pasiune aceste activități, în măsura în care pot, în regim de semi-voluntariat. Nu știu dacă voi profesa vredodată în vreun domeniu teologic, însă nu consider că este așa de important să am diplome la mână. Îl rog pe Dumnezeu să se facă voia Sa. happy

| Dariusuu a răspuns:

Pasiunea mea principala este FreeRunning.

A ta?

| Delicacy a răspuns:

Psihologia şi medicina.În ceea ce priveşte meseria, una dintre ele va fi... însă voi vedea care anume.

| Liliana1981 a răspuns:

Calatoria, muzica... in ceea ce priveste muzica sunt total afona, deci slabe sanse...laughing

| prisacarul56 a răspuns:

Ma pasioneaza apicultura.Am iubit de mic natura cu tot ce o inconjoara.Nu as inlocui cu nimic pe lume,gradina mea,livada mea inflorita primavara, florile de pe camp, de pe deal, albinutele mele harnice. Apicultura este una din cele mai frumoase pasiuni, fara apicultori ar dispare albina si daca dispare albina spunea Einstein dispare si viata pe pamant in 4 ani.

| Tazzer a răspuns:

Pe mine personal ma pasioneaza psihologia happy nu cre ca va fi urmatoarea vocatie, meserie, profesie neaparat dar imi da totusi o idee ce vreau sa fac in viata big grin