| Idkidk a întrebat:

Ce meserie urmaţi/ vreţi să urmaţi?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inginer in telecomunicatii laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Frumos!winking Te chem când mi se strică laptopul!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Dar tu?

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Dacă ar fi după mine aş fii Fotomodel, dar nu am corp calumea, faţa. Dar o să fac facultatea de limbi străine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Urmeaza-ti visul

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

N-am corp, ce fac eu acolo? rolling on the floor
Mai bine fac facultatea de limbi străine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Cum doresti happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

De ce crezi că nu mă place nimeni, decât un umflat de 10 ani? rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Nimeni?

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Nimeni, adică poate Haki. Dar eu plac doi băieţi smug

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Numai 2?

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Ah 2. Unii sunt chiar urâţi. Îl plac mult pe Haki.winking

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi de funda kiss

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Cu plăcere! love struck

50 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Tehnician calitate pe control nedistructiv.

| RareşTPUro a răspuns:

As vrea sa urmez in IT o meserie.

| Idkidk explică (pentru RareşTPUro):

Frumos! Succes!

| RareşTPUro a răspuns (pentru Idkidk):

Multumesc, dar tu ce meserie ai vrea sa urmezi dupa terminarea liceului sau in timpul vacantei?

| Idkidk explică (pentru RareşTPUro):

Foromodel, dar nu am corp, ah fac facultatea de limbi străine!

| RareşTPUro a răspuns (pentru Idkidk):

Si dupa facultate ce meserie vrei sa ai, in afara de fotomodel. Sau nu te-ai gandit thinking

| Idkidk explică (pentru RareşTPUro):

Să lucrez la o agenţie mare, cu un salariu de pste 100 000 de lei, sau o să fiu patroană cu tata, dar nu prea vreau.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai mi-ar placea sa fiu sofer de tir sau de taxi fiindca castigi ceva si un bonus as calatori peste tot si as vedea multe locuri.

| ShaOfHatred a răspuns:

Procuror,sa opresc un criminal din pictat, sa bag animalele in puscarie, sa incerc sa ridic justitia macar cu 1% mai mult in tara asta.

| syd a răspuns:

Taximetrist sau taxidermist

| Otto2014 a răspuns:

Criminal,ca in filme laughing

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

hee hee Aşa Otto.

| Otto2014 a răspuns (pentru Idkidk):

Cand eram mic am vrut sa fiu agent CIA laughing

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

Eu voiam să fiu milionară.

| Otto2014 a răspuns (pentru Idkidk):

Pff,si eu, dar miliardar big grin

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

Acum cum ești? ( financiar ) rolling on the floor

| Otto2014 a răspuns (pentru Idkidk):

Normal laughing
Dar e ok, nu duc lipsa de nimic.

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

Nici eu nu duc lipsă de nimic, am casă, familie, iubire...Tot!

| ubox7007 a răspuns:

La.bagiu de profesie, ce sa mai... sau fliping burgarswinking (e pe romana)

| Madesz a răspuns:

Criminalista

| Idkidk explică (pentru Madesz):

Aşa te vreau Mădă.

| Madesz a răspuns:

:* Anto happy

| Idkidk explică (pentru Madesz):

Ah, Mădă face crime ascultând muzică Trap?

| Madesz a răspuns:

Oh.tu nu ai inteles? Criminalista e un fel de polițist care investighează locuri unde au avut loc crime, dar nu eu să le comit laughingCât despre trap, nu te contrazic laughing

| Idkidk explică (pentru Madesz):

Ştiu ce ai zis, keep calm. rolling on the floor Dar am vrut să '' ironizez ''.

| Madesz a răspuns:

Oh, good happy

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Înainte de a termina liceul, m-am axat pe un domeniu de viitor, mai precis calculatoare. Aşa că am făcut specializare Informatică. Astăzi lucrez, dar mai degrabă e un hobby în domeniul calculatoarelor dar sunt şi instructor auto. Iar pe viitor e posibil să îmi mai deschid noi orizonturi. Depinde cum voi avea timp şi cum î-l voi organiza. Recomandarea mea e să vă alegeţi un domeniu în care să vă facă plăcere să lucraţi, dar nu pentru o zi sau un an, ci pentru toată viaţa!

| Idkidk explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Eu aş vrea să fac facultatea de limbi străine, dar aş vrea să fiu şi fotomodel! Dar tata fiind patron, spune că ar vrea să lucrez eu în locul lui...Şi nu vreau.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru Idkidk):

Tare mi-aş dori ca părinţii tăi să te susţină în ceea ce vrei să faci! Sper ca să înţeleagă că îţi doreşti altceva nu ceea ce ar vrea ei! Atâta timp cât vei face cu plăcere ceea ce îţi vei alege, nu te opri pentru nimic în lume! Iar în ceea ce î-l priveşte pe tatăl tău trebuie să-l faci să înţeleagă ceea ce îţi doreşti cu adevărat să faci! Nu uita: domeniul pe care î-l vei alege o să îţi fie alături toată viaţa. Aş putea să-l numesc o a doua căsătorie :v

| IAmTheLegendary a răspuns:

Îmi doresc foarte mult in domeniul IT.

| 熊Panda熊 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu medic. Numai ca mai am vreo 12 ani de scoala laughing

| many404 a răspuns:

Psiholog

| playermessi a răspuns:

Basketbalist profesionist care sa joace in NBA ( America )

| HaukeaKelii a răspuns:

Pai, la inceput, am vrut sa fiu criminal in serie...dar am ajuns fashion stylist deci tot e binewinking

| ClanuTractoR a răspuns:

Aș dori sa urmez o meserie în IT.

| CristianMarius1995gi7u a răspuns:

IT clar.