| spanak3 a întrebat:

Ce metode de copiat stiti?
Maine dau teza la mate!
Ia sa vad cat de isteti sunteti.

3 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Simplu : iti pui amandoua ghiozdane in masa si bagi un caiet ca sa nu te vada in ambele ghiozdane; la mate iti iei o ciorna si scrii inauntru; cand raspunzi nu prea stiu da iti pot sopti colegii bafta sunt multe metode de copiat

identitate
| identitate a răspuns:

Daca tu erai istet, stiai ca la matematica nu prea ai ce sa faci. Poti doar sa iti scrii formulele, dar trebuie sa stii sa le folosesti. Daca stii sa le folosesti, nu prea mai trebuie sa-ti scrii formulele, pentru ca le stii.happy
Nu stiu daca o sa ma consideri suficient de istet, dar ma riscwinking mai ales ca tu nu prea esti...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh...scuze dar eu nu copii. Fa-ti si tu niste foi si scrie acolo ceea ce crezi ca e important