| anonim_4396 a întrebat:

Ce nu va place sa mancati?

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Melci.

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Poate m-ai numi sclifosita,dar doar sunt mai sensibila la mancarurile astea,imi vine sa vomit de la ele-ciorba de burta,sorici,piftii cartabos, toba, ficatei si ce mai e pe la categoria asta de organe.

| Emena a răspuns:

Nu imi plac deloc legumele fierte.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu-mi place pestele.O data o prietena nu stia ca nu-mi place de revelion a gatit peste cica aduce noroc, iar eu nu am vrut s-o dezamagesc am mincat-o dupa care am fugirt repede in baie si am dat afara tot.Nu-mi place nimic ce inoata sau are aripi sa maninc.Deci nici gaini nici gisca nici nimic cu pene.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Ceapa, ficat, ciorba de burta, in unele mancaruri carne tocata (in special daca are si ceapa xD ) si e si un fel de salam pe care nu-l suport thinking Si nu imi mai vin in minte. Si da, sunt o mofturoasa.

| dydy1 a răspuns:

Orez imi amintesc de pocitaniile alea de chinezi

| DiamondEyes a răspuns:

Ciorba de burta si... pielea de pui phbbbbt

| Nordic a răspuns:

Bors.

| floryyn91yy a răspuns:

Branza,lapte batut, ciorba dulce, ceapa...

| Cristal_5778 a răspuns:

Ficăţei şi ciorbă de burtă.