| Dizzydizz a întrebat:

Ce parere au baietii despre fete? Dar fetele despre >baieti?:Sa va vedem acum

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Baieţii despre fete : ''Ce bună e aia drooling, uite ce dotări are frateee surprise! Ah ce aş lua-o o tură să văd ce poate.''
Fetele despre băieţi : ''Ai văzut fată ce frumos e ăla? Oooo şi are şi maşină. Mamă mamă ce aş vrea să mă observe.''

| Roxy a răspuns:

Pai baieti sunt uneori porci dar nu putem trai fara eibig grin
Fetele.hmmm.straight face. Fetele sunt in treaba lor cu farduri cu postete si tot felul de barfe(sunt fata dar nu genul care umbla cu poseta)
Si da port tocuri foarte mari(14 cm) si stiu sa merg pe ele dar mnoah.eu stau mai mult cu baieti... fetele pe care le cunosc eu saracele se gandesc doar la X5-uri si barbati cu burta si cu par carunt(ca deh.asa sunt unele care vor avere)
P.S.Nu toate fetele sunt asa... Exista si fete super de treaba si dragute si tot ce vrei. dar eu nu am dat de vreuna din pacate, asa ca sunt amica cu baieti big grin

| elamit a răspuns:

La o fata ai ce sa vezi, pe cand la baietii, nimic.

| JeRo a răspuns:

Dcaca ti-asi raspunde ce parere au majoritatea baietilor despre fete asi fi prea vulgar si ar trebui sa imi de a disable deci mai bine tac si iti spun ca multi baieti le considera ca pe niste obiecte pentru satisfacerea unor placeri.

| JeRo a răspuns:

Eu ce am spus mai sus nu am spus-o ca sa jignes fetele, eu am vrut sa spun un adevar daca nu ii convine celui care a catalogat raspunsul meu ca unul "stupid" atunci are o problema eu fiind baiat sunt inconjurat mereu de alti baieti si majoritatea au acea gandire.

Răspuns utilizator avertizat
| anna01 a răspuns:

Un inamic util in lupa cu viata...