| TnCristinaa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele din ziua de azi(pentru baieti)? Dar despre baietii din ziua de astazi(pentru fete)?

Răspuns Câştigător
| Iamnotme a răspuns:

Păi, generaţiile care vin după noi ( fete şi băieţi ) sunt din ce în ce mai figuranţi. Băieţii de mici umblă după fete, şi fetele după băieţi.
Nu mai există copilarie în ziua de azi. Sau, există, până la 5 ani, maxim, că după aia vor smartphone-uri, tablete, şi alte chestii de asteawinking

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu totii sunt tineri frumosi si destepti. Tu nu?

| TnCristinaa explică (pentru neutrino):

Ma refer ca vor doar bani..au interese..se drogheaza etc

| CVane a răspuns:

Despre fete; O parere foarte proasta,materialiste, fitoase,"mari personaje", fara bun simt, respect. Bine acum asa sunt aproape toate fetele pe care le-am vazut(in real).
Pe net total contrariu.

Despre baieti, la fel.

| S3S3an a răspuns:

Am observat ca la mine in scoala majoritatea baietilor nu vor sa invete si sa uita numai dupa fete. Asa ca parerea mea este ca sunt prosti, nu le maipasa de nimic si se gindesc numai la prostii?