| Pinkvanilla9 a întrebat:

Ce părere au băieții despre fetele scunde (1.55 sau sub 1.60)? Îs curioasahappy

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fix ceea ce mi as dori sa am si eu, dar fetele alea cauta barbati inalti, asa ca astept robotica mea sexy de 1, 60

| Drimmero a răspuns:

Parerea cea mai buna, nu ma atrag girafele.

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca una buna.Am un 1m50 si de a lungul timpului am fost simpatica multor oameni.

| LoveSleep a răspuns:

Dacă e deșteaptă și amuzantă, nu contează cum arată. Cât de înaltă e*, scuze, m-am grăbit.
Fund să aibă.
Și picioare.
Și față și e ok.
Poate o las să-mi cumpere ceva.

| Frank51 a răspuns:

E evident ca un tip inalt prefera o tipa inalta. Trebuia sa intrebi ce parere au baietii scunzi de fetele scunde happy

| Dalmore a răspuns (pentru Frank51):

Nu e adevarat. toti tipii inalti pe care ii stiu s-au dat la mine, n-am avut niciun prieten scund. si eu sunt foarte mica laughing

| Frank51 a răspuns (pentru Dalmore):

Ce sa faca si ei big grin

| Lioana a răspuns:

Ce intrebare e asta? Cine isi face pareri despre un om dupa aspectul fizic? Parerile se formeaza in functie de comportamentul oamenilor.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

De unde stii atatea detalii despre mine?

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Am cunoscut o fata care asta facea aici pe TPU, ma jignit

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Scuze nu stiu ce are robotlul asta

| LoveSleep a răspuns (pentru Lioana):

Pe planeta ta?

| Jannah a răspuns (pentru Lioana):

„ cine isi... aspectul fizic "

Eu imi fac pareri despre o persoana dupa aspectul fizic.

| Lioana a răspuns (pentru Jannah):

Nu cred ca despre persoana iti faci pareri dupa aspect. Cand e vorba de aspect iti place sau nu-ti place fizicul unei persoane. Asta nu e o parere despre om, ci despre fizicul lui. Nu poti respinge prietenia unei persoane pentru ca e scunda, nu poti sa o desconsideri pentru asta.
Daca intrebarea se refera la relatii avea mai mult sens daca era formulata asa "Va plac pesoanele scunde?" Dar nu asta a intrebat. Deci nu vorbim despre relatii amoroase aici. Vorbim de oamenii din jurul nostru cu care vorbim, pe care ii catalogam intr-un fel sau altul.
Uite, eu te-am catalogat deja dupa raspunsul tau, fara sa stiu cat esti de inalt.

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

Ce detalii? Concluziile mele despre tine nu le-am specificat aici. Sa inteleg ca esti scund? Dai singur detalii despre tine.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Am gresit userul, scuze

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

Ce facea fata aceea? Te judeca dupa fizic? Pentru asta trebuia sa stie cum arati. Nu ai poza cu tine la profil. Deci...cum vine asta?

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

I am dat eu candva poza

| Lioana a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu detin inca o planeta.

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

I-ai dat poza si ea te-a judecat? Urat din partea ei.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Da una roxana se stie ea

| Clorox a răspuns:

Nu e vorba de o parere, e vorba de caracter. E ca si cum ai intreba ce parere aveti despre brunete, n-are sens.

| HazelEyes77 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia...cred ca sunt destui baietii care prefera fetele mai scunde. Mie una imi plac cele micute de statura, slabute mi se par mai feminine si delicate. Si le poti strange toata ziua in brate.

| Endoryus a răspuns:

Minioni. Naspa.

| Lostlyric a răspuns:

#team150cm #etalon #RontaitSeminteInCap
1.50 in inaltime, 2 metri in atitudine. Baietii nu s-au plans niciodata (o fi pentru ca ajung pana unde trebuie? Hm...) laughing Am auzit toate bancurile cu pitici ...de gradina. Asa ca, impresioneaza-ma!
Ar fi stupid sa spun ca doar caracterul conteaza. Sunt barbati care sunt atrasi de femei scunde, barbati atrasi de femei inalte. Nu-i poti pune pe categorii. Sunt si barbati care nu stiu de ce sunt atrasi fizic si atunci...merg odata cu atitudinea, personalitatea si altele.
Poarta tocuri sau bascheti sau bocanci, who the funk cares?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1, 50 si nimanui nu i-a pasat vreodata de asta laughing. Am avut iubiti foarte inalti/maturi.

1, 60 e media in Romania la femei, oricum.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pisicuta micuta esti

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Da, sunt un ghem de om.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Pisicuta inteligenta, frumoasa

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Mersi, mersi laughing

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Pacat ca ai motanel pisicuto, te invitam la o bere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irelevant ce parere au ei cat timp tu te simti bine in pielea ta. Nu traiesti ca sa impresionezi o pla. Eu am prietene scunde si-ti zic ca sunt destul de curtate laughing dar nu cred ca numai din cauza aspectului, au si personalitati misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi plac astea micute daca sunt slabute. Par asa suave, lipsite de aparare, imi vine sa am grija de toate laughing.

Dar daca are un caracter ok poate sa aiba si 2 m, nu prea tin cont de aspectul asta.

| Jannah a răspuns:

Nu m-as uita la una scunda