| هوراس a întrebat:

Ce părere aveți de parfumul Versace Versus Uomo? se aseamănă puțin cu Versace Eros? mirosul este fresh/dulce?

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Bergamota, lavanda, piersica, lamaie, ulei extras din portocale amare, mandarina, cedru, mosc, vanilie, tonka, in care mai gasesc hmmmm nu prea gasesc asemanare cu el.Cu siguranta ca nu se fac parfumuri care sa se asemene mai ales aici vorbim de o firma destul de mare si renumita.
Fac o paranteza mica in discutia noastra si iti zic tie ca vad ca esti cu parfumuri de marca ceea ce este bine.prima data inaintea achizitionarii unui nou parfum ia un tester si foloseste-l pe pielea ta.De ce iti zic asta pentru ca pe pielea ta mirosul s-ar putea sa difere un pic. Poti merge sa zic azi intr-un magazin si testezi Aqua di Gio sa zic si vezi pina miine cum se comporta ca miros si daca iti place si cind te dai cu el si dupa atunci poti sa il achizitionezi.Asta nu are nicio legatura cu intrebarea ta dar ti-am zis am facut o mica paranteza pentru ca am vazut ca am cu cine sa vorbesc depre parfumuri bune.Multumesc.winking

5 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Versace Versus Uomo este un parfum dulce.

| هوراس explică (pentru Melcul):

Seamănă cu Versace Eros?

| Melcul a răspuns (pentru هوراس):

Nu dupa parerea mea pentru ca asta este un pic spicy.In componenta lui nu se gaseste nimic in paralel cu componentele lui uomo.

| هوراس explică (pentru Melcul):

Atunci cu ce parfum seamănă? sau e unic?

| هوراس explică (pentru Melcul):

Nu ai de ce happy eu îți mulțumesc că mă ajuți happy

| Melcul a răspuns (pentru هوراس):

Bergamota, lavanda, piersica, lamaie, ulei extras din portocale amare, mandarina, cedru, mosc, vanilie, tonka, in care mai gasesc hmmmm nu prea gasesc asemanare cu el.Cu siguranta ca nu se fac parfumuri care sa se asemene mai ales aici vorbim de o firma destul de mare si renumita.
Fac o paranteza mica in discutia noastra si iti zic tie ca vad ca esti cu parfumuri de marca ceea ce este bine.prima data inaintea achizitionarii unui nou parfum ia un tester si foloseste-l pe pielea ta.De ce iti zic asta pentru ca pe pielea ta mirosul s-ar putea sa difere un pic. Poti merge sa zic azi intr-un magazin si testezi Aqua di Gio sa zic si vezi pina miine cum se comporta ca miros si daca iti place si cind te dai cu el si dupa atunci poti sa il achizitionezi.Asta nu are nicio legatura cu intrebarea ta dar ti-am zis am facut o mica paranteza pentru ca am vazut ca am cu cine sa vorbesc depre parfumuri bune.Multumesc.winking