| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de un băiat de 1.80 și o fată de 1.55?
Curiozitatea.

14 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Ultimul cuvant "Curiozitatea" garantez ca e pus la misto laughing ce are ....cu prefectura?! e foarte bine big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fata la inăltimea pe care o are trebuie să poarte tocuri.

| suit?r a răspuns:

Iii.zici că-i in Lovely Complex.Doar că rolurile sunt schimbate tongue

| fuzzer a răspuns:

E destul de ok. Oricum iubirea nu sta in inaltime, sau in numarul de la pantof. Tine de ceva mult mai profund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă asta nu constă în diferenţa de vârstă, e ok.
Cât timp nu te simţi ruşinat pe stradă şi nu ţi se face teamă de impresiile pe care le au trecătorii „Ăștia-s frați? Ăștia-s iubiți? Câți ani are fiecare? Stâlp cu Liliput?", nu ar trebui să fie ceva atât de rău.
Mie personal nu îmi pasă de înălțime cât timp nu sare-n evidență prea rău (deși aici e ceva, dar ei știu ce e între ei).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Măi єχcєєℓ (m-am străduit să-ţi scriu numele, speşăl for iu), ce contează înălţimea?

Dacă vă iubiţi nu contează cât de înaltă sau scundă e ea.Eu zic că vă potriviţi aşa că ai grijă de ea.winking

Un sfat de la sulioala ta mai micusă. puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
E cam mare baiatul oricum, ideal ar fi sa fie de aceeasi inaltime.
Dar cel mai important este ca persoanele sa se iubeasca.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tavi si Anca se potrivesc happy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ca să i-o sugă, trebuie să-şi pună sub picioare tot setul de enciclopedii Britannica şi să stea pe vârfuri.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Așa nesimțire rar întâlnești. Felicitări.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Săr'na.

| Xenya a răspuns:

Nu are importanta! Inaltimile spuse de tine le posed eu si prietenul meu.Pentru el nu este un impediment inaltimea mea. happy

| Sophieeeeeee a răspuns:

Pe cine ai mai cucerit, man? smug

| iLoveMusic01 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea. Important este ca cele 2 persoane sa se iubeasca. Nu trebuie sa ia in calcul parerile celorlalti, pareri care, din pacate, le pot distruge relatia. Funda? big grin