| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre dedublarea astrala?

Cine s-a putut dedubla de aici si ce experient aveți? happy

37 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un lucru ireal.

| AirănMeidăn a răspuns:

Interesant, nu am incercat. Pana acum am incercat paralizia in somn, nu mi-a prea iesit decat partial, dar am prieteni care mi-au zis ca le-a reusit si "s-a meritat"

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

La dedublarea astrala, interesant e ca ai putea sa aflii răspunsuri la orice!
Lucruri legate de trecut sau de viitor, de asemenea.

| oglinda a răspuns (pentru anonim_4396):

Yoanna, dacă te interesează acest subiect, se poate să îți placă și această rubrică:
http://www.oglinda-virtuala.com/%C5%9Ftiri/dincolo-de-form%C4%83-/
Este foarte posibil să apară și un articol despre dedublarea astrală :)

Răspuns utilizator avertizat
| aly1D a răspuns:

Eu am incercat aceasta experienta. Din pacate, inca nu am reusit sa ma dedublez. Mi se pare foarte interesant si exersez in fiecare seara. Pe mine m-a ajutat mult site-ul acesta:http://www.almeea.ro/......nt-page-1/
Daca vrei sa incerci trebuie sa te documentezi, se pot intampla si lucruri nu tocmai frumosase.
Sper ca te-am ajutat. :)

| anonim_4396 explică (pentru aly1D):

Multumesc happy

| KarinaMiller a răspuns:

Ai gresit categoria big grin... interesant subiectul