| Awwr1didi a întrebat:

Ce parere ave ti de relatile astea.Din prima zi direct la ei acasa?!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt relați doar pe interes. Evident, nu am o părere bună dar cine sunt eu să interzic asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca incurci intelesul cuvintelor. alea nu sunt relatii, sunt prosteli.

| Danişor a răspuns:

Prietenas, vezi ca incurci intelesul cuvintelor, alea nu sunt relatii... sunt mai degraba prosteli... Bafta in continuare!

| GreenBubble a răspuns:

O relatie presupune ceva mai mult decat sexul, deci lucrul despre care vorbesti tu nu ced ca se numeste relatie, poate "friend with benefits".+ ca daca ea a acceptat din prima zi, probabil nu esti nici primul, nici ultimul si nici singurullaughing).

| Awwr1didi explică:

Sunt fata in primul rand si era vorba in general ca ma uitam la mai multe pers pe fb si cica-s "relatii" rolling on the floor))! :* va pup