| eu_2871 a întrebat:

Ce parere aveti de castigatorul de la romanii au talent Adrian Tutu? Cine ati fi vrut sa castige?(in caz ca n-ati tinut cu el)

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cu adevarat talent de exceptie s-a dovedit a fi Ianau.As fi vrut sa castige.Dar n-a fost sa fie...

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Eu am vrut sa castige Adrian Tutu si ma bucur foarte mult ca a castigat si nu pentru cazul sau impresionant neaparat, am tinut cu el pentru ca chiar mi-a placut cum canta vorba lui Andra il vad ca pe un Eminem de Romania.Acuma fiecare cu parerea lui.

Pa, pa

| Andrei_3936 a răspuns:

Oamenii au tinut cont ca nu are ambii parinti, si de asta l-au votat...Asculta-ma ca eu stiu cum gandesc oamenii.