| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre castigatorul romani au talent? (Tutu Adrian)

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Distrus!

| ÐÿÅ a răspuns:

Are o voce minunata si danseaza super! Si mesajul pe care l-a transmis a fost uimitor.A meritat ca a castigat big grin

| barcelonamessi a răspuns:

Nu merita sa castige, dar daca nu avea parinti atunci merita.
daca avea parinti castiga narcis iustin ianau.

| MikyAndreea a răspuns:

Eu una chiar cred ca a fost este si va fi cel mai talentat roman din acest concurs. Nu cred ca a castigat marele premiu doar din cauza faptului ca nu avea parinti ci pentru ca e talentat, are o voce minunata si danseaza si super! Sper ca toti sa aiba o parere bune despre el pentru ca merita chiar mai mult de atat! :X