| lunathemoon a întrebat:

Ce parere aveti de catalin maruta?(fara jigniri va rog dau raport) funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am vrut sa spun sa nu te lasi afectată de raspunsurile care le primesti pe acest site. Unii jignesc, rănesc ca si ...delfinasul verde. Ori o fac in gluma, ori din distractie. Sa nu iei nimic in serios, decat ce consideri tu ca merită.
Tie iti place Mărută, asa e? E talentat băiatul, nebunatic rău cand vrea (ca si mine), dar pe mine ma enerveaza farsele lui, nesărate.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu il vad pentru televiziune si nici programul happy hour nu-mi place.

| mihaelabr a răspuns:

Cand era la Tonomatul de pe 2 tin minte ca imi placea...dar din prima emisiune Happy hour mi-a trecut...pur si simplu contribuie la mocirla in care se scalda televiziunea romana.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Barbatul ideal.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pune piper pe unde trece, dar mai mult face pe... măscariciul.

| Wøodenpints a răspuns:

Un maimutoi penibil,căruia gândacii i-au mâcat jumătate din freză.
A se observa că la faimosul individ,care nu stiu ce face de-i aşa faimos,freza nu începe de la frunte,ca la toţi oamenii normali,ci de pe la jumătatea capului,aproape de creştet.
În rest,mi se pare un om extrem de penibil care trage în jos toată televiziunea română, şi care, făcând nimic, apare în fiecare zi pe sticlă, pentru a oripila retinele celor ce au avut inspiraţia să deschidă tv-ul chiar când rânjeşte el cu faţa lui de castor la ciclu.

Răspuns utilizator avertizat
| lunathemoon explică:

La ce te referi?

| lunathemoon explică (pentru floresdemayo):

Stiu! ai perfecta dreptate! dar e cam nesimtit! face farse proaste!

| floresdemayo a răspuns (pentru lunathemoon):

Am vrut sa spun sa nu te lasi afectată de raspunsurile care le primesti pe acest site. Unii jignesc, rănesc ca si ...delfinasul verde. Ori o fac in gluma, ori din distractie. Sa nu iei nimic in serios, decat ce consideri tu ca merită.
Tie iti place Mărută, asa e? E talentat băiatul, nebunatic rău cand vrea (ca si mine), dar pe mine ma enerveaza farsele lui, nesărate.