| morfeo a întrebat:

Ce parere aveti de cei cu zodia rac? (Luna iulie)

6 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Salut!
Mai bine te-ai concentra și ai analiza personalitatea persoanei respective, nivelul de cunoștințe acumulat. După asta te ghidezi. Nu după zodii...
Eu spre exemplu am câțiva prieteni în zodia leu sunt total diferiți unul de altul. Chiar dacă sunt în aceeași zodie. Fiecare om e diferit, e special în felul sau și conturat din prisma ochilor persoanelor din jurul sau nu a zodiilor.
Astrologia e un subiect,, fierbinte,, unde nu as prefera sa ma bag.
Dar din punctul meu de vedere și as vrea sa subliniez asta, o persoana nu se caracterizează după astrologie.
Și ca sa iti răspund totuși la întrebare... Cei din zodia Rac sunt ca și tine, ca și mine, niște oameni... laughing
Numai bine!?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca în toate zodiile, găsești de toate felurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negativiști, plângăcioși și cam mincinoși.

Răspuns utilizator avertizat