| Roxana_6190 a întrebat:

Ce parere aveti de Dona Barbara? mie imi place cel mai mult dintre telenovele si pe locul doi este Fara sani nu exista paradis, iar pe trei... acum a inceput State de Romania!

Răspuns Câştigător
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Mie imi place fara sani nu exista paradis:d....si state d romania

iar la dona barbara nu m am uitat...si nu pot sa mi dau cu parerea asa aiureahee heebig grin

5 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Chestia e ca...nimeni nu are! rolling on the floor

| Roxana_6190 explică:

Cine are acceleasi gusturi ca mine?

| Roxana_6190 explică:

Raspuns gresit Gabrylaughingrolling on the floor nu se poate premia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dona barbara, sin senos, aniela, focul iubirii, fara sani nu exista paradis, paradisul blestemat, valeria, state de romania, regina, ma fascineaza toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult