| missvaleria2009 a întrebat:

Cine are melodiile de la filmele "Doña Barbara" si "Fara sani nu exista paradis"
sa mi le trimita si mie...va rog...

15 răspunsuri:
| BlueDreams a răspuns:

Ti le dau eu dar da-mi id. Dar mai usor www.fisierulmeu.ro.Pt melodia de la gemeric scrii dona barbara si iti da mai multe.Pe site-ul asta le gasesti. Iar de la sin senos no hay paraiso sunt:Sin ellas no hay paraiso, ese dia, la vida es dificil, avion particular si cea de la generic belleza natural.Bafta.dar daca vrei da-mi id si ti le trimit eu

| oana_1897 a răspuns:

Daca vrei da-mi id-ul tau si ti le trimit eu pe toate de la fara sani nu exista paradis...pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu melodiile astea id:roxanalautaru@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea vrea melodiile nu video-urile sau se pot lua SI MELODIILE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id meu este dinamovista.niko si asi dori melodiile de la fara sani nu exista paradis...care mi le puteti da va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca le caut si eu ce coincidenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le vreau si eu id meu este girl_dya_96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu vreau melodiile de la dona barbara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am melodia lui barbarita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doar de alui''dona barbara,, si atit dar nu stiu cine esti sa te vad si apoi ti le trimit ai saitul asta scupe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doar de alui''dona barbara,, si atit dar nu stiu cine esti sa te vad si apoi ti le trimit ai saitul asta scupe pai da fata nu stiam adica pa esti nerusinata

| bl00ndutza_9824 a răspuns:

Le poti lua de la youtube

q

http://download.kappa.ro/action__file/id__5783

programelul asta
:)

take care:*

| izaella a răspuns:

Cine are mel sa imi lase si mie id :X:Xpls:*

| niko_8986 a răspuns:

Imi tr si mie melodiile de la fara sani nu exista paradis la id dinamovista.niko...te rog