| andreeaeml1200 a întrebat:

Ce parere aveti de femeile care sunt întreținute de bărbați? Acestea care se dau mari frumuseți, dar de fapt au machiaje si țoale scumpe din banii barbatului. Poate fi unul dintre motive lipsa educației, ca o femeie sa fie intretinută de barbat? Sau motivul că sunt mai prostuțe, si nu se descurcă în viată?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa le invata barbati care apoi toti ei le jignesc, le fac materialiste, nu e asa?

| RAY a răspuns:

Un caz, monica era o fata saraca, irinel a profitat de ea, i-a dat banii banii ea oferind sex, tot internetul o acuza pe ea ca a fost materialista nu el un bosorog pedofi care s-a dat la o copila de 15 ani, tara asta este misogina, o ura profunda asupra femei

| relian a răspuns:

Eu am vazut si stiu barbati intretinuti de femei laughing Femeile care stau acasa, pot face asta din diverse motive, nu neaparat ce spui tu, sau intrebi.
Daca are haine si machiaja din banii barbatului, care este problema ta? Is bani de la tine cumva?
Ce chestie si pe tine, te doare ce fac alti barbati cu femeile lor. Uite eu mai stiu barbati care nu lasa femeie sa mearga la munca, deci nu vrea el sa o lase.

Alte femei stau acasa pentru ca au 2-3 copii si cresc acei copii, cit ar cistiga ea la un job ar trebuie sa dea cuiva sa aiba grija de copii.

Lipsa de educatie, gata deja ai pus eticheta tu, alea nu sor pricepe al dreacu la nimic.
Daca nu sar pricepe la nimic, crezi ca barbatu ala ce il are, ar tine-o? Poate daca e foarte frumoasa si buna la pat, atunci da, o tine barbatusau in puf, nu trebuie sa faca sau sa stie nimci in rest.

Ai o conceptie cam gresiota despre femei, trebuie sa o iei mai usor, nu da deloc bine.
Este adevarat ca femeia comparativ cu barbatul la modul general vorbind, este mai slaba fizic cit si inteligent, dar nu trebuie sa o compari cu un barbat. trebuie sa o iei asa ca femeie, cum este ea natural.
Nui cere unei femei sa ridice nu stiu ce greutati, sau mai stiu eu ce alte chestii, pentru ca asa este ea genetic facuta, mai slaba decat masculul.
La alte specii de animale este invers, femeia este mai puternica decat masculu.

Ai si tu o durere, de ce unele femei is intretinjute de barbat laughing aia este fix problem a sau treaba lor, tu fa ce stii tu sau ce-ti place tie.
Daca ai femeie si nu poti singur sa te descurci, normal o trimiti la job.
Daca ai avea milioane iti garantez ca nu ai trimite nici tu femeia sa munceasca.

| Holiday a răspuns:

"Sau motivul că sunt mai prostuțe, si nu se descurcă în viată?"

De fapt s-au descurcat mult mai bine decat majoritatea celorlalte.
Prostie e sa nu iei ceva cand ti se ofera.

"Acestea care se dau mari frumuseți, dar de fapt au machiaje si țoale scumpe din banii barbatului."

In general sunt (mult) peste medie in ce priveste frumusetea. Un tip care isi permite sa intretina o femeie, in general e suficient de inteligent incat sa nu se cupleze cu o stramba. Sunt si exceptii, dar foarte putine.

| StoicAnalysis a răspuns:

Ambele.

| 4evergentleman a răspuns:

Sunt și cazuri contrare

| DomnulPoliticos a răspuns:

Sincer eu vad doar femei independente, nu intretinute. Din ce oraș esti

| anonim1920 a răspuns:

Daca el vrea sa i dea?‍♀️Ca pana la urma nu ii fura