| Joker3134 a întrebat:

Ce parere aveti de India? E o tara saraca, bogata, dar ca mentalitate?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, mai dezvoltați. De aia se caca in strada la propriu

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Saraca si mizerabila

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Da, mai dezvoltați. De aia se caca in strada la propriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haios cum descrieti ce se intampla in tara asta si n-aveti habar ce bogati sunt oamenii aia, ce au in case si ce familii au, care nici nu va permiteti sa visati ce pun aia pe masa.
Ei nu gandesc ca voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

India este o țară a extremelor din punct de vedere al condiției de trai, cu o cultură interesantă (deși nu rezonez cu religia lor) și multă culoare. happy Au nu știu ce festivaluri în care se stropesc cu praf colorat, nunți fastuase (a...aici e de amintit respectul lor pentru integritate intimă atunci când intră în căsătorie), obiceiul de a servi mult ceai și îmbrăcămintea aceea superbă a femeilor - sari-ul...

| Michaeel a răspuns:

Nu îmi place tara in sine. Mai toate tarile asiatice(in afara de Rusia) îmi provoacă silă. India nu e o tara bogata, in afara de bollywood și telenovelele indiene nu au nimic cu câte sa se mândrească sau sa fie cunoscuți.

| ViruseZ a răspuns:

O majoritate a tarii este saraca, India find printre tarile cu cei mai multi "tepari". Ai aici link sa te mai documenentezi : https://en.wikipedia.org/wiki/Technical_support_scam.

| ViruseZ a răspuns:

Da. Astia "smekeri" traiesc de pe spinarea celor care muncesc din greu.