| pisoias a întrebat:

Ce parere aveti de o prietenie dintre o femeie casatorita si un barbat insurat? Poate fi ea cu adevarat numai o prietenie?

Răspuns Câştigător
| cristin a răspuns:

Eu nu cred, prietenul tau trebuie sa fie sotul tau

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Se poate...numai sa nu uite ca fiecare e casatorit...cu o alta persoanahee hee.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da dc nu?happy
Se poate si asta big grin Asa cum se poate ca o fata care are iubit sa fie prietena cu un baiat care are iubita asa si cu cei casatoritiwinking

| Barajag a răspuns:

Da se poate o prietenie, asta nu inseamna ca te culci cu persoana respectiva, conteaza increderea pe care o au partenerii saihappy

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Poate fi... dar intre timp ea se poate transforma intr-o idila... DACA ambii se vad ca o femeie si un barbat fara obligatii si nu-si iubesc jumatatile!

| inna a răspuns:

Depinde de situatie...cat de apropiati sunt.Eu nu cred intr-o astfel de prietenie.

| Artemiss a răspuns:

Da.Prietenia nu tine cont de sex. Unii cred ca nu exista prietenie intre un barbat si o femeie, deoarece exista atractia fata de sexul opus...
Ce daca amandoi sunt casatoriti... daca sunt suficient de maturi incat sa nu uite de asta si sa puna o bariera, rezumand totul la o prietenie e bine.

| deeea28 a răspuns:

Nu

| cici_6785 a răspuns:

Sigur ca se poate. Un exemplu am un foarte bun prieten care e casatorit(si eu la fel) si care e fostul meu iubit, dar suntem buni prieteni si doar atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă nu ai acasă, cauți prin vecini!
Face și asta parte din decor...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poate. mumoasa, dar tu de unde stii?

| Liada a răspuns:

Cred ca da...de ce si nu... daca tin la jumatatile lor...atunci nu-i incurca nimic si sa aibo o asa prietenie...incredere...