| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de o femeie care intra într-o relație (fara implicare emoțională) cu un bărbat însurat, știind că e însurat, dar pentru ea nefiind un impediment acest lucru, fiind de acord?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O femeie ușoară. Pentru ea nu o fi vreun impediment dar pentru el ar trebui sa fie. Isi poate rata căsnicia.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Spărgătoare de familii laughing

| sierra1 a răspuns:

Ca in economia de piață: e vorba de satisfacerea unei nevoi pe care concurența o ignoră

| dullcat a răspuns:

Daca ai bun simt nu te bagi in relatiile sau casniciile altora.

| LordCristobal a răspuns:

Ca e panarama de femeie.

| iulia0514 a răspuns:

Părerea mea este ca aceea femeie vrea sa fie libera din toate punctele de vedere și de aceea alege sa intre într-o astfel de relație!

| AmandinaDragan a răspuns:

Parere? Cred ca e o... femeie usoara.

| user499999 a răspuns:

O părere foarte proastă. Tu ce crezi?

| tedi23ptv a răspuns:

Bravo ei