| Hexiled a întrebat:

Ce parere aveti de Petru Țuțea? O vreau doar de la cei care stiu ce-a facut acest om nu de la cei care cauta pe wikipedia si-mi dau un raspuns de 4 randuri.

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Petre Țuțea a avut dreptate cand a spus ca suntem o natie de idioti, care nu stim nici macar sa ne alegem liderul.

El a trecut prin puscarie fiindca era un anti-comunist, un fel de protestatar care crede ca poate schimba ceva, adica tot un idiot.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și tu ce vrei să îți rescriem de la noi un articol asemănător cu wikipedia? Uite o opinie de aproximativ 4 rânduri, că nici nu e nevoie de mai mult. În primul rând nu știu la ce personaj te referi căci pe cel pe care îl știu eu îl cheamă Petre Țuțuea, nu Petru. Și informațiile se iau și ele din diverse surse mai devreme sau mai târziu deci nu știu care e nasoala cu wikipedia? E un om de care am auzit prima oara prin intermediul unor anumite citate care erau pro credință. Din punctul meu de vedere a fost un om inteligent și știu că și era lăudat de anumiți apropiați cum ar fi renumitul scriitor Emil Cioran pe care eu îl respect. Oricum acești oameni prezenți în ce am scris sunt printre cei mai importanți filosofi pe care i-a avut țara.

| Prezidentul a răspuns (pentru T0T):

De.fapt il cheama Petre Țuțea.

| Hexiled explică:

E bine scris numele...