| florin1979 a întrebat:

Ce parere aveti de tigara electronica? Vreau raspunsuri serioase, eventual cu argumente, de la persoane ce au fumat tigari conventionale si acum au trecut pe electronice!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un lucru bun pentru cine poate sa fumeze asa ceva.Am incercat-o si eu dar a treia zi dimineata la primul fum am inceput sa tusesc.De nu ma mai opream.De acord ca tigara normala este foarte daunatoare dar are un gust aparte.

| mona a răspuns:

Tigara electronica nu e cu nimic mai presus ca tigara normala, sunt la fel de daunatore

| RockNbeer a răspuns:

O porcarie, as putea foarte usor sa fierb niste apa intr-o oala si apoi sa trag aburul laughing
Iti recomand sa ramai la tigarile obisnuite daca iti place fumul de tigara.
Arunci cu banii degeaba pe porcaria aia.

| cristinel98 a răspuns:

Tigara electronica este un produs care a atras atentia a
milioane de fumatori din lumea
intreaga. De la staruri de cinema la
oamenii din metrou, cu totii folosesc
tigara electronica

| darrio2007 a răspuns (pentru cristinel98):

Hai lasa, ca nu chiar toti.

| DeeaDiduu a răspuns:

Parerea mea e ca e o prostie si chiar am vazut la TV ca e daunatoare.