| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre arabi ?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cred ca sunt destui oameni de treaba si printre ei, pacat insa ca sunt condusi precum popoarele din europa de vest in vremea inchizitiei.

| Merrycriss a răspuns:

Sunt pe jumatate araboica si trebuie sa recunosc ca unii sunt chiar enervanti iar altii chiar de treaba ca tot omul fiecare cu defectele lui nu conteaza originea, rasa, religia sau culoarea. Toti suntem oameni.

| qLoveSmileღ a răspuns:

Freddie, dar ce, ca n'am inteles?! laughing Adica nu am voie sa pun si eu o intrebare?!? o.O. A, si apropo, da sa stii, m-a ajutat la ceva. :]

| ionutz49 a răspuns:

Toti,suntem oameni.
Nu sunt rasist, am prieteni din toata lumea.
Locuiesc in Spania.
Cunosc cativa arabi din astia.
Dar ce sa zic sunt prea inapoiati... uitati de lumee...

| rolfenstein a răspuns:

Arabii sunt niste nenorociti din toate punctele de vedere.

| FreddieMercury a răspuns:

O parere buna. Te-a ajutat cu ceva? laughing