| loverock a întrebat:

Ce parere aveti despre Ashton Kutcher love struck? Si ce stiti despre el? In ce filme v-a placut cel mai mult? Dau fundita celui mai elaborat raspunswinking Mie personal mi se pare chiar dragut si cu simtul umorului... m-ai are multe de invatat dar ...mai are timp de invatat, inca nu este un actor prea mare. Si ce parere aveti despre relatia lui cu Demi Moore? Credeti ca este doar rampa lui de lansare sau chiar se iubesc cu adevarat in ciuda faptului ca ea este cu 16 ani mai mare.stiu ca varsta nu conteaza dar?

Bye-Bye big grin

Răspuns Câştigător
| CristinaLorena a răspuns:

1. Buna!
2.Ashton Kutcher mi se pare OK. E dragut tipu'. :D
3. Cel mai mult mi-a placut cum a jucat in filmul A Lot Like Love. :X
4.Despre relatia lor am aflat ceva:http://www.libertatea.ro/......06332.html
5.DEspre ei nu stiu ce sa zic.Adik...poate ca se iubesc sau nu.Asta doar ei stiu cu adevarat! :D
Funditssa? :X:X:X

1 răspuns:
| VisinaDinVisinata a răspuns:

Daca Demi era doar rampa lui de lansare, ar fi parast-o deja, ca doar e cunoscut de mult timp, deci ceva iubire sigur exista happy
Cat despre filme...am vazut doar Amor cu fiica sefului, si chiar mi-a placut filmul, foarte amuzant.