| Jany123Jane a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii trecuti de 20 de ani care isi fac conturi false de Instagram/Facebook, pentru a posta poze cu fete si pentru a vorbi cu baieti? De asemenea, facamdu-si conturi tot de baieti pentru a vorbi cu aceeasi persoana, luand mereu de la capat conversatia cu persoana respectiva, inventand diverse povesti.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca sunt baieti neatragatori fizic,finainciar,social =adica antisociali, cred ca aia va pune botul pana la urma,dar astea sunt povestii,voi va satisfaceti poftele si ii folositi ca bandaje emotionale,sunt ca catelusi,va da atentie prea mare, le recomand un drum pana pe centura e mai ieftin ca tot aia primesc, o solutie este daca neatragator sa faci banii si sa mergi la o sala, nu sa asculti toate tristele sau ca catelus, pentru fete sa numai profite si sa le dea block

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Apropo -sa socializati mai mult real, sa cititi o carte, sa aveti o alimentatie sanatoasa, sa bagati banii in voi, sa evoluati nu sa va plangeti, vedeti de o meserie iar acolo sa fiti nr1

| dullcat a răspuns:

Asta e plictiseala de liceu, maxim, insa dupa 20 de ani e putin cam dubios, altele ar trebui sa fie distractiile, parerea mea.

| J0B0MAT a răspuns:

Oameni care nu au o viață.

| StoicAnalysis a răspuns:

Sa fie sanatosi.