| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre Bravo, ai stil? Am vazut ceva critica la adresa emisiunii, dar avand in vedere ca e o emisiune de divertisment, eu nu vad cu ce se deosebeste de altele de e criticata atat de dur pentru scandalul din ea.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au auzit de ea. Era o tipă in juriu acolo că avuse ceva explozie la față... Cam așa arată.

| Drimmero a răspuns:

Emisiunea aia nu trebuie luata in serios, e circ televizat.

| dullcat a răspuns:

Toate emisiunile de acest fel, din sfera circ si paine, sunt o prostie. Tema e relevanta doar 10% din emisiune, fie ca e vorba de fashion, relatii, gatit, etc.Restul e un circ cu actori amatori si civili care joaca prost pentru bani.

| Freya1 a răspuns:

Sunt niște emisiuni fictive, în care fiecare joaca un rol.

| AdioTPU a răspuns:

Nu îmi plac emisiunile de genul, despre moda și alte chestii ce aparțin de fashion, deci nu mă uit.